Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Autor Wiadomość
PostWysłany: 22 Sty 2009 18:54 

Ja zamawiać będę tort na wesele ze Społem na Pogodnej. Jadłam tort u kuzyna na weselu i był pyszny. Oferują różne smaki, rodzaje.Mają piękne stojaki do tortów. Kiedy zapytałam kuzyna gdzie zamawiali tort nie mogłam uwierzyć, że Społem robi takie torty.

PostWysłany: 22 Sty 2009 19:14 

Miejscowość: Białystok
My tez zamawiamy w PSS-ie :) Zawsze ich torty kojarzyły mi się z okropnie wieką ilościa margaryny,ale jak spróbowałam zmieniłam zdanie...Jak dla mnie pycha ;)

PostWysłany: 22 Sty 2009 21:12 

Ja również polecam SPOŁEM na Pogodnej. Zamówiłam tort na próbę i był na prawde ekstra. Tort śmietanowy z owocami. Samemu wybiera się jak ma wyglądać z zewnątrz i jakiej kolorystyce ma być wykonany. Ogromny wybór stojaków. Dla niewtajemniczonych podpowiem, że jak się zamawia tort u nich na produkcji, to jest tańszy niż w sklepie, który stoi ok 30metrów od produkcji. Nie ma wtedy marży sklepowej. Co do Kryszenia to wydaje mi się że nie ma po co przepłacać. Ostatnio jak zamówiłam u nich tort na urodziny to był z zamrażarki!!!Płaci się drogo a tort po zamrożeniu:/

PostWysłany: 23 Sty 2009 00:11 

mi torty z kryszenia nigdy nie smakowaly i nie smakuja nadal. Smaczne maja ciasta U Lecha, ale swoj zamawiamy w hortexie. :)

PostWysłany: 19 Mar 2010 19:32 

podobno w gastronomiku robią torty smaczne i niedrogie. Sami zamawiamy tort na wesele siostry u Kryszenia- bo sprawdzony. Gdyby nie data w sierpniu, gastronomik miałby następnych klientów. powodzenia!!!!

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości