Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Opiszę wam moj dzień :)
Autor Wiadomość
PostWysłany: 09 Maj 2008 13:09 
Moj dzień odbył się 1 maja 2008 roku.
Więc tak, zorganizawałam wszystko raczej sama, sama szukałam fotografa, kamerzysty, sale wybieraliśmy razem, ale reszta i wszelkie pomysły były moją inwencją twórcza :)
Od razu zaznaczam, że tak: to jest reklama ponieważ jestem tak zachwycona jak mała dziewczynka, która dostała własnie nową lalkę :)
Przyjęcie weselne mieliśmy w OW Puszcza w Supraślu- akurat jeżeli o to chodzi to raczej nic specjalnego... W dodatku trafił nam się wredny kelner i na koniec jeszcze mieliśmy z nim przejścia ale to inna kwestia. Do ślubu jechalismy bryczką wynajętą z Ritowiska k. Supraśla, wspaniały stangret i przepiekna bryczka zrobiły furorę :D Kościół, salę, wiązanki, przystrojenie bryczki zrobiła nam właścicielka firmy dekoracyjnej "Bukiet" w Supraślu (robi też zamówienia w Białymstoku). Prócz oprawy dekoracyjnej gdy wchodzilismy do Kościoła oznajmiła nam jak mamy iść, co robic by się pięknie prezentować, miała na wszelki wypadek igłe z nitką, szpilki i agrafki :) Zrobiła nam też przepiękne kosze kwiatów na podziękowanie dla Rodziców, ktore dostarczyła o wcześniej ustalonej godzinie mniej wiecej 30min przed planowanym podziekowaniem :D
Oprawę muzyczną zagwarantował nam Dj Bałtyk, udało mu się nawet poruszyć starszyznę plemienną do tańca, a i jego numer z walizką- jest świetny :) nie spodziewałam się, że przyniesie tyle radości i że na serio wystarczy na zabawę oczepinową :) Dj Bałtyk też wykazał się w tym dniu trzeźwym mysleniem i pomagał nam równiez w sprawach organizacyjnych :)
Zdjęcia robił nam Maciej Dworzański. Nie dało sie przed nim uciec, nawet jak z mężem wyrwaliśmy się na ogród gdy jedli z kamerzystą jedno z dań po dosłownie minucie był już gotowy z aparatem za nami :) Człowiek z poczuciem humoru- potrafiący pomóc rozładować stres i napięcie związane z tym waznym dniem :D Umówilismy się na tą niedzielę na sesje w plenerze i o ile pogoda nam dopisze to już niedługo na jego stronie będziecie mogli podziwiać jego dzieła z nami w roli głównej.
No i wreszcie kamerzysta- HQ Studio. Jeżeli wejdziecie na jego stronkę, zrozumiecie dlaczego go wybrałam :) juz kilka dni po ślubie miałam pokaz klipu ze skrótu z całego dnia a na dzień dzisiejszy mam 3 kilkuminutowe filmiki które będą w całym filmie. Kamerzysta- Paweł jest genialny i po prostu stwarzony do tego zawodu :D Nie ma obciachowych wstawek sprzed 10 lat tylko jedyny i oryginalny film, dla każdej pary dopasowany do nich. Nasz będzie świetny- już po fragmentach to wiem :)

Właśnie dzięki tym ludziom nasz ślub i wesele okazały się faktycznie NAJPIEKNIEJSZYM DNIEM naszego dotychczasowego życia :D I na serio polecam gorąco tych ludzi- sprawdzeni, jeżeli ktoś bedzie chciał jakiś wiecej informacji to chętnie udzielę, tylko proszę o priva

PostWysłany: 05 Maj 2009 11:13 

Miejscowość: Kraków
A powiedz mi ile osób gościłas na swoim weselu?

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość