Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

pomoc przy organizacji wesela?
Autor Wiadomość
PostWysłany: 15 Gru 2009 16:25 

Witam!

Jestem nowa na forum, ale mam nadzieję, że mimo to pomożecie mi. Już niedługo będę miała ślub (w maju), jednak z przyczyn osobistych nie mogliśmy wcześniej zająć się organizowaniem naszego ślubu. Teraz zaczęliśmy się trochę denerwować, czy nie mamy za mało czasu:/

Stąd moje pytanie: ile Wam zajęła organizacja ślubu i wesela?

Zastanawiam się także nad skorzystaniem z pomocy konsultantów, firm, które zajmują się organizacją wesel. Co sądzicie o takiej metodzie organizacji ślubu? Sprawdza się? Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi:)

Pozdrawiam!:)

PostWysłany: 15 Gru 2009 19:04 

moim zdaniem wystarczy trochę determinacji i wszystko da się załatwić samemu, a "profesjonalną" pomoc uważam za zbędny wydatek, który na pewno mało nie kosztuje.

PostWysłany: 15 Gru 2009 20:54 

Też myślę ,że pomoc konsultanta to zbędny wydatek,to się sprawdza tam gdzie ludzie są zalatani od świtu do zmroku i nie maja czasu na najlepsze chwile zycia swojego,do czego np. należy tez organizacja slubu.Jesli chcesz mam pod ręką informator(katalog ślubny z targów które byly 6 grudnia tego roku.mogę pomóc bezinteresownie ...

PostWysłany: 22 Gru 2009 14:05 

Dziękuję Kinga! W razie czego zgłoszę się o pomoc. W sumie już byłam zdecydowana na skorzystanie z pomocy konsultanta, nawet kontaktowałam się z jedną firmą we Wrocławiu. Po części zgadzam się z Wami, że organizacja ślubu wspólnie z mężem na pewno jest ciekawym przeżyciem, ale z tego co zobaczyłem, korzystając z tych firm wcale nie jestem odstawiana na boczny tor:) A cenowo też wcale nie wygląda źle... Okazuje się, że firmy, które już działają na rynku mają swoje sprawdzonych podwykonawców i dostają od nich rabaty. No nie wiem, pewnie jeszcze będę się zastanawiać, przygotowania pełną parą ruszą od stycznia:) Jednak rozmawiałam z konsultantką i wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie. Jeszcze się zastanowię i muszę to przedyskutować z moim M.:) Dzięki za rady! Pozdrawiam!:)

PostWysłany: 23 Gru 2009 12:54 
Ja miałam wesele w hotelu mazurkas w Ożarowie mazowieckim i tam była taka pani co nam doradzała,taka na miejscu,wiec prywatnej konsultantki nie wynajęliśmy z czego się cieszę.Z pomocą tej pani wesele udało się świetnie, jedzenie pyszne a zespół grał takie piosenki ze nawet moi drętwi bracia zaciągnęli jakieś dziewczyny do tańca;)pozdrawiam.

PostWysłany: 06 Sty 2010 16:48 

Uff, wreszcie po świętach i można zacząć przygotowania:) Mimo Waszych opinii, że konsultant niepotrzebny, z M. doszliśmy do wniosku, że jednak skorzystamy z jakiegoś. Stąd moje pytanie, ponieważ byłam na spotkaniu z paroma firmami i chyba zdecyduję się w końcu na firmę o nazwie 3 Życzenia. Czy ktoś z tego forum lub znajomych miał kontakt z tą firmą? Może słyszałyście jakieś opinie o niej? Wydają się solidni, a na pewno sympatyczni i rzeczowi. Zachęciło mnie również to, że organizują dodatkowo różne warsztaty dla par (ja np. mam zamiar skorzystać z nauki robienia odpowiedniego makijażu:) ). Jakbyście słyszały coś o tej firmie, bardzo proszę o informację:) Jeszcze umowy nie podpisałyśmy, ale już jesteśmy tego bardzo bliskie.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość