Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

dobry zespół muzyczny
Autor Wiadomość
PostWysłany: 10 Maj 2008 23:11 

witam wszystkim
mam juz sale na weselicho przyszła pora na szukanie dobrego zespołu bardzo prosze o wasze opinie i rady
chodzi mi raczej o takie ktore nie tylko dobrze czuja sie w disco polowym repertuarze
pozdrawiam

PostWysłany: 12 Maj 2008 11:58 

jesli masz wesele co najmniej za rok to mozesz sie skontaktowac z Show Band (moj termin 1,5 roku przed slubem byl juz zajety). Bede na weselu, na ktorym graja na poczatku czerwca. Wiec sama zobacze :) Slyszalam ze sa dobrzy.

Sama bede miala 998. Ogladalam ich kasety, slyszalam duzo dobrych opinii i Pan zrobil na mnie dobre wrazenie :) Wlasna opinie zamieszcze po 21 czerwca :)
Z reszta na tym forum znjadziesz duzo komentarzy o roznych zespolach.
Moja rada tylko jedna: lepiej duzo duzo wczesniej to zalatwic, niz pozniej.

PostWysłany: 13 Maj 2008 12:19 

My mieliśmy na swoim weselu TORNADO, grają nie tylko Disco Polo, ale i inne piosenki różnych znanych wykonawców. My akurat Disco polo za dużo nie chcieliśmy, także zespół bardzo dobrze dobrał nam repertuar przy którym wszyscy super się bawiliśmy. Poza tym bardzo dobre prowadzenie.

PostWysłany: 13 Maj 2008 12:40 

nie tylko lepiej duużo wcześniej załatwiać ale wręcz trzeba. Dobre zespoły mają termin a zajete na 1.5-2 lata do przedu

PostWysłany: 14 Maj 2008 16:04 

dzieki za wiadomosci
macie 100% racje najpierw lepiej szukac zepołu kamerzysty i fotografa a sala znajdzie sie pozniej jest ich obecnie bardzo duzo
ja specjalnie przełożylam date ślubu o tydzien zeby zgrac sie z fotografem
na szczescie były wolne teminy tam gdzie organizuje wesele wiec udało mi sie to zrobic

PostWysłany: 14 Maj 2008 16:48 

ojojoj. Z ta salą nie byłabym też taka pewna. Biorąc pod uwagę zeteraz zwiazki zawiera wyż demograficzny za salą też bym sie szybko rozglądała. Z tego co wiem (np.moja) ma już zamknięty 2009 rok, wic jak się nie chce zostać z małym wyborem radze sie spieszyć

PostWysłany: 15 Maj 2008 20:59 

tez mysle ze z ta sala nie az tak lekko, jesli wiesz mniej wiecej ilu gosci zapraszasz ja bym juz szukala i rezerwowala, potem zostanal same "ochlapy". Ja swoja 1,5 roku przed wynajelam.
Lepiej spac spokojnie z wynajeta sala i nie obudzic sie z przyslowiawa reka w nocniku.

PostWysłany: 05 Sty 2009 18:35 

Miejscowość: bialystok
Jak kazdy chce miec Czarneckich to pewnie ze jest problemik ale super jest Promenada niezle Amadeo a jak ktos chce cos wiekszego to Savilla ok

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości