Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

FOLWARK NADAWKI CZY MACIEJóWKA? proszę o opinie
Autor Wiadomość
PostWysłany: 01 Lis 2007 01:06 

oboje nie chcemy "cukierkowego" wesela dlatego zdecydowaliśmy się na coś w "wiejskim" stylu :) chciałabym jednak dowiedzieć się czegoś od osób które były w takim miejscu jak Folwark Nadawki w Jurowcach k. Białegostoku lub w Maciejówce w Borkach... Obie oferty wyglądają kusząco... Bardzo proszę o opinie na temat obsługi, jedzenia i zabawy...

PostWysłany: 09 Gru 2007 19:22 

Ja bylam na weselu w pazdzierniku w Folwarku Nadawki i musze przyznac ze bardzo fajne miejsce jak ktos wlasnie chcialaby miec wiejskie weselicho:) generalnhie bylo wszystko w jak najlepszym porzadku..fajna atmosfera..jedzenie super..typu kiszka ziemniaczana..pierogi itp..nawet podane bardzo ciekawe..np szwedzki stol na ktorym w pewnym momencie przyniesiono cieple "przekaski" w kufrach:) aa jedyne co mi nie odpowiadalo to malo miesjca do zabawy..mimo iz wesele nie bylo duze..ale mimo wszystko polecam:)

PostWysłany: 16 Kwi 2008 17:35 
ja bym chyba nie skusił się na ten folwark nadawkli bo lubią ludzi naciagac, poza tym z obsługą słąbo , duza rotacja

PostWysłany: 16 Kwi 2008 22:25 

co to znaczy "lubią naciągać"? zaczynam się bać... :?

PostWysłany: 16 Kwi 2008 22:32 

słyszałam że pobierają "korkowe" czyli 5 zł od każdej butelki wódki nie zakupionej u nich... Lekkie przegięcie jak dla mnie żeby jeszcze za własną wódkę płacić...

PostWysłany: 17 Kwi 2008 11:04 
albo bedzies zmusiała kupic u nich alkohol w ich cenie,

PostWysłany: 30 Maj 2009 16:22 

Miejscowość: BIAŁYSTOK
Trzeba tez dodac ze jesli wezmie sie u nach alkohol to placi sie tylko za spozycie, czyli za tyle butelek ile bedzie wypitych, moim zdaniem fajnie,bylam tam na weselu , ceny sa konkurencyjne w porownaniu z innymi lokalami, spokojnie moge polecic

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości