Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Zespół Happy Singers
Autor Wiadomość
PostWysłany: 11 Wrz 2007 15:25 
Czy ktoś może mi coś powiedzieć o zespole Happy Singers? Bardzo proszę

PostWysłany: 11 Wrz 2007 17:54 

Miejscowość: Białystok
Byłam na rozmowie u tego zespołu i nawet dostałam demo oraz film z wesela. Ten facet wciąz podkreslał jacy oni wykształceni muzycznie, itp. , itd. No i cenę niezłą wystawił. Mam jednak wrażenie, że trochę podstarzali i zakochani w sobie! Poza tym piekielnie poważnie podchodza do tego co robią a na weselu trzeba troche wyluzować . Dla mnie nie podobało sie ani demo ani ta kaseta, być moze nie w moim guście. Pozatym żeby nie wyszło że jestem fanatyczką disco polo z playbacku, ale oni tego napewno nie zagrają .

PostWysłany: 11 Gru 2008 00:42 

Miejscowość: bialystok
Starzy,to oni byli 15 lat temu.Ale fajnie graja.

AUTOR TEGO TEKSTU ZOSTAŁ ZBANOWANY.
OPINIE WYRAŻANE PRZEZ TEGO UŻYTKOWNIKA MOGĄ BYĆ PRZEKŁAMANE.
ADMINISTRATOR PORTALU HEJWESELE.PL

PostWysłany: 02 Sty 2009 00:01 

HAPPY SINGERS bedą grali na moim weselu w lipcu, poleciła mi ich przyjaciółka na której weselu wystepowali, poza tym sama widziałam ich na żywo 2 razy. Uważam że to profesjonaliści, grają naprawde świetnie, są zabawni, weseli kontaktowi a przy tym bardzo kulturalni. Nie rozumiem są nie wyluzowani bo nie piją i nie zaczepia im sie noga o noge. Moi drodzy ważne jes to aby każdy z nas nawet gdy nie wie czym jest kultura podczas załatwianie takich spraw jak wesele szybko sie dowiedzial...pani która pisała ze nie mogła dogadac sie z zespołem chyba zapomniała. Ja nie miałam żadnego problemu przyszłam przywitaliśmy sie powiedziałam czego oczekuje i tyle...Happy Singers jest w stanie zagrac dobrze każdy repertuar nawet ten mniej ambitny bo to świetni profesjonalni... właśnie WYKSZTAŁCENI muzycy- to chyba raczej duży atut wśród dzisiejszych miłkich beznadziejnych wiejskich zespolików. pani Natomoże powinna pani zorganizować wesele w stodole przy akompaniamecie odgłosuwiejskiej zwierzyny...przepraszam za te uszczypliwośc ale ludzie prosze was sami zdecydujcie sie czego chcecie i nie dziwcie sie ceną skoro waszym docelowym zespołem był benek ze wsi gnojówka a idziecie do jednego z lepszych zespołów w tym mieście

PostWysłany: 02 Sty 2009 15:25 
Ze względu na powyższą autoreklamę i chamstwo tej wypowiedzi - zespołowi Happy Singers mówię stop. Co masz do ludzi ze wsi????

PostWysłany: 03 Sty 2009 00:05 

Na bank ten poscik walna ktos z zespolu Happiy singers,no no no nieladnie.A w kilku postach dalem dobra opinie tym panom i tego zaluje jak moj przedmowca zmienilem zdanie o tej formacji.Zawodowi muzycy profesjonalisci miastowi.Wstyd.A tak na marginesie to po jakich akademiach jestescie.

PostWysłany: 04 Sty 2009 01:03 

brak mi słów i cierpliwośći dziwny miernik oceniania tego co chamstwem jest a co nie...bo niby dlaczego niegrzeczne jest okreslenie benek ze wsi gnojowka haha a pisanie o ludziach ze sa podstarzali jest wporzadku nie rozumiem... to co napisałam było tzw. przenośnią benek ze wsi gnojówka to synonim muzyki biesiadnej aczkolwiek nie dokonca profesjonalnej zresztą muzyka disco polo jakby nie patrzec wywodzi sie ze wsi i umówmy sie nie jest to gatunek super ambitny... sama mieszkam za miastem i nie miałam na celu obrażania nikogo discopolo dobrze zagrane- co zdarza sie rzadko bardzo rzadko- tez moze byc fajne nie przecze, a ci co sie obrazili o boze... maja problem z samoakceptacją cóż nie dogadamy sie mam swoja opinie i jej nie zmienie zobaczymy w lipcu co sie zdarzy mam nadzieje ze sie nie rozczaruje i moje wesele bedzie udane a muzyka swietna tego sie spodziewam dam znac jak bylo to tyle aha kazdy czlowiek ma prawo wyrażac swoja opinie zyjemy w wolnym kraju w moim poście nie było nic pruderyjnego ani wulgarnego

PostWysłany: 04 Sty 2009 11:38 

Walnales chlopie obrazliwy poscik a teraz odkrecasz.Zespole HAPPY SINGERS odposc juz sobie.A M.Millera wystepujacego w Warszawie na Sylwka ogladales.A wiec co masz do disco polo w szczegolnosci na weselu.
Poszperalem popytalem i wyszly ladne kwiatuszki, przez alkohol Happi singers zawalil niejedno wesele.A tacy miastowi profesjonalisci.
A propos wczoraj od znajomkow dowiedzialem sie ze zespol Happy singers strasznie pije na weselach a ty Gabryjela piszesz ze zespol jest nie pijacy,to utwierdza mnie ze jestes z zespolu.

PostWysłany: 07 Mar 2009 19:23 
sluchalem ich plyti mi sie podoba a czy pija ,akto dzis nie pije.

PostWysłany: 15 Mar 2009 21:00 

wesele mialam we wrzesniu 2008. gral zespol happy singers. przed weselem panowie zastrzegli ze nie chca zadnego alkoholu na stole przy ktorym siedzial zespol. goscie byli zadowoleni z muzyki. bylo dla kazdego cos dobrego. na rzyczenie i disco polo. byly i stare i nowe kawalki. bawili sie i mlodzi i dziadkowie. moja opinia- zespol jak najbardziej ok! ja bylam zadowolona.

PostWysłany: 12 Maj 2009 13:35 

Hehehe nie piją. Mi tez przed weselem powiedzieli żeby żadnego alkoholu na stół nie stawiać. A w czasie wesela przyszedł do nas najstarszy z tego zespołu i chciał żeby im przynieść dobre wino, a w reku trzymal piwo i niewyraźnie wyglądał. Najsmieszniejsze to ze powiedzial nam zebysmy po weselu dali im jedzenie na wynos bo tyle tego jest ze nam sie to zmarnuje. Po weselu byli pijani zwłaszcza ten młodszy. Ogolnie podobalo nam sie jak grali, spiewali i prowadzili wesele, bylismy zadowoleni. Goście też byli zadowoleni. Oczepiny byly fajne. A nie podobalo mi sie ze kazali klaskac po zaśpiewanych piosenkach. Nie zalujemy ze ich wybralismy.

PostWysłany: 12 Maj 2009 22:19 

Klaudia potwierdzasz to co juz gdzies napisalem,zespol muzycznie jest dobry ale z ,,procentami,, przesadzaja.I czasami przesadzaja do bolu.

PostWysłany: 13 Cze 2009 12:38 

Byłem na weselu na którym grał Happy Singers, to wesele momentami przypominało stype a nie wesele, zespół niczym nie zachwycil, w skladzie zespolu jedna dziewczyna i dwoch panów. Moge pochwalic tylko gitarzyste który starał sie jak mogl . Za to ten osobnik co prowadzil wesele( starszy typ) i udawal ze gra na klawiszach , to wogóle przypał totalny. Maja bardzo ubogi repertuar, przeważnie piosenki w starych opracowaniach (aranżach). Zamiast grac zywe i przebojewe kawalki , zebym mogl dostac odcikow na stopach, to oni grali utwory malo porywajace do tanca.Z tego co slyszalem od Panstwa Mlodych to nie dość ze wzieli prawie 3 tys. za wesele to jeszcze na koniec upomnieli się perfidnie o 3 flaszki wodki dla kazdego ,bo jak to skomentowal jeden z nich " nie pilismy w czasie wesela, to wezmiemy do domu" a poza tym widzialem jak koleś z zespolu do kartonu pakowal jedzenie. Z tego co sie pozniej dowiedzialem to on tak robi po kazdym weselu na ktorym gra, nie pyta sie nikogo tylko jedzenie dla siebie pakuje do domu. Pewnie w domu nie ma co jesc albo dla swojej małzonki zabiera :D NIE POLECAM NIKOMU, NAPRAWDE NIE WARTO, LUDZIE BYLI NIE ZADOWOLENI

PostWysłany: 15 Cze 2009 12:32 

Marcin bez przesady,mamy kryzys to pewnie dlatego trzyosobowy sklad zespolu.A ze jedzenie czlowiek bieze to co w tym zlego kryzys lodowi nie omija.A tak na powaznie to widac ze w Happy singers cos niedobrego sie dzieje,a przeciez byl to kiedys fajny zespol.

PostWysłany: 17 Cze 2009 23:14 

Miejscowość: whitestock
witam, jestem z branży foto-wideo chciałbym zabrać głos w dyskusji.
1. zawsze kiedy jestem na weselu z happysingers jest oki, tzn ludzie dobrze sie bawią a jak ludzie się dobrze bawią to i zdjęcia i film z wesela potem jest lepszy, a jak się ludzie dobrze bawią to 70% zasługa zespołu tzn muzyki i przede wszystkim PROWADZENIA a jakie by nie było wesele to happy singers zawsze rozrusza towarzystwo i to się moim zdaniem liczy a dużo kapel tego nie potrafi;a to czy grają na żywca (śpiew, akordeon, gitara saksofon na 100% jest na żywca) czy z dysku jest w tym momencie mało ważne bo ważne jest to że się ludzie dobrze bawią i to ludzie w różnym wieku.
2.co do picia na weselu to na weselach na których byłem alkoholu na stole nie było no może poza jednym czy dwoma weselami gdzie wódka na stole była i sam z nimi pare kieliszków wypiłem...jak to na weselu ale dosłownie pare kieliszków bez żadnych patologii, i Panowie i Panie nie oszukujmy się to jest branża weselna i tu każdy pije na weselu czy to kapela czy fotograf czy kamerzysta czy dj, tylko może nie zawsze jest sposobność (np. prowadzenia auta po weselu itp.), a mi po 2-3 kieliszkach nawet lepiej się pracuje :lol:
3. dziwie się bo z tego co widze to głównie koledzy z innych kapel piszą te wszystkie niepochlebne posty o Happy Singers...wstyd; na szczęście filmowcy i fotografowie bardziej się szanują

jedno jest pewne happysingers jest moim zdaniem w pierwszej 5 kapel w białymstoku a troche tych kapel to ja już widziałem :wink:

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości