Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Co sądzicie na temat "Bobrowej doliny"?
Autor Wiadomość
PostWysłany: 11 Maj 2007 15:23 
Czy ktoś miał wesele lub był na czyimś w "Bobrowej dolinie"?Chodzi mi głównie o jedzenie i obsługę. Byłam tam kiedyś przejazdem i wiem że otoczenie jest piękne. Sale też niczego sobie, ale bardzo zależy mi na tym żeby goście nie byli zawiedzeni jedzeniem.

PostWysłany: 10 Lip 2007 19:09 

Miałam okazje tam być i moje doświadczenia są raczej niemiłe. Wiem, że jest tam kilku wspólników z poważnymi długami więc oszczędzają na wszystkim. Gdy rodzice młodych weszli na sale to myślałam, że eksplodują. Po dużej awanturze z powodu braku jedzenia na stołach dopiero doniesiono półmiski. Podobno nie było niczego co zostało zamówione. Ale to wszytko działo sie 2 lata temu, więc może stytuacja poprawie uległa.
Jednak weź jeszcze jedną rzecz pod uwagę - Bobrowa nie jest tak blisko, na wspominianym weselu podstawione były 2 autobusy powrotne. Jeden o 2 godzinie, a drugi o 5 godzinie nad ranem - efekt tego był taki, że o 1.30 wesele się praktycznie zakończyło.

prosze o szczerosc
PostWysłany: 12 Lip 2007 14:56 

ja wlasnie zarezerwowoalam te sale i wplacilam zaliczke, wiem ze mieli zla opinie, ale to bylo dawno i potem slyszalam ze ludzie organizuja i sa zadowoleni, czy ktos moze to powtewridzic rowniez? z organizatorem mozna sie dogadac, super ugodowy pan, sama obawiam sie czy to nei za piekne? na co zwrocic uwage ? z gory dzieki za jakiekolwiek info

PostWysłany: 25 Lip 2007 14:05 

raczej bym nie polecala :? miejsce zeczywiscie ladne ale bardziej z zewnatrz niz w srodku( a przeciez zabawa bedzie wewnatrz :) ) jezeli planujesz duze wesele to niestety bedzie ciasno bo parkiet nie jest tam duzy no i co najwazniejsze JEDZENIE-PASKUDNE!!!! przez cale wesele prawie nic nie zjadlam(zreszta jak wiekszosc). a zreszta nie bylo na czym jesc bo jak zabierali talerzyk do zamiany to kolejny donosili po 30 min.-chyba ze sama sie wczesniej upomnialas :wink:

PostWysłany: 27 Lip 2007 11:25 

Bobrowa Dolina raczej się nie poprawiła mój brat był na weselu 2 tygodnie temu i miał nie miłe wrażenia jedzenia mało i nie świeże, obsługa szkoda mówić. Dojazd do domu na koszt własny, więc słychać było przekleństwa gości. Odradzam.

zdecydowalam sie jednak
PostWysłany: 01 Sie 2007 22:21 

witam
zdecydowalam sie jednak na te sale, gdyz urzekl mnie sam osrodek, dzieki za informacje, bede miala to na uwadze jedzenie, mysle tez o wynajeciu osoby ktora bedzie koordynowala te impreze, wiec ona dopilnuje wszystkiego :) do szczescia mi brakuje mi jeszcze dobrego zespolu

PostWysłany: 10 Wrz 2007 16:02 

Byłam na weselu w Bobrowej Dolinie 2 tygodnie temu.
Nie byłam na gorszym weselu szczerze mowiąc. Jedzenie było stare i niesmaczne. wedliny zwijały sie i zieleniały. Jajak były wyschnięte. A ciepłe dania .... lepiej nie mowic. Kelnerzy zabierali wodke ze stolu gdy butlka jeszcze nie byla pusta. Podloga na sali była tak brudna i klejaca ze nie dalo sie tanczyć. Mam jak najgorsze wspomnienia i nikomu nie polecilabym tej sali.

dzieki za opinie
PostWysłany: 13 Wrz 2007 00:31 

madry polak po szkodzie, ja juz wplacilam zaliczke, i chyba pozostaje mi plakac tylko, bo wszystko juz porezerwowane, zaliczki powplacane ;(

wesele w Bobrowej Dolinie
PostWysłany: 26 Sty 2008 17:07 

Ja byłam tydzień temu na weselu i poprosty była rewelacja. NIgdy wcześniej nie bawiłam się tak dobrze. :D Jedzenie poprostu pyszne, objadłam się strasznie.Obsługa profesjonala.Kelnerzy "sprawnie" pracowali i czuwali nad wszystkim.Piękny wystrój sali. Super otoczenie. Można było przejść sie na spacer. Nie bałam się, że jak wyjde z budynku to rozjedzie mnie samochód. Oragnizacja super! Poprosty bomba! Polecam wszytskim. Wydaje mi sie, iż niepochlebne opinie mże wydać tylko sflustrowany stary kawaler, lub marudna stara panna, którzy zazdroszczą,ze nie mogą tam zrobic wesela. Jeszcze raz polecam. :D[

PostWysłany: 18 Maj 2009 22:18 

Miejscowość: bialystok
Opinia "kasiak" jakoś słabo pasuje do reszty postów. Zakładam że jest prawdziwa, ale mimo wszytko jakoś mnie nie uspokaja. Wprawdzie wpłaciłam już zaliczkę, ale mam mam czas na zmiany. Więc mam prośbę, jeśli jeszcze ktoś tam był, lub organizował tam własne przyjęcie w niedawnym czasie, to proszę podzielić się swoimi uwagami. Tak pozytywnymi, jak i negatywnymi.

by pragnienia nie znał lęku, by czekania nie znał mąk

beznadzieja
PostWysłany: 16 Cze 2009 19:42 
Bylam świadkiem w tym roku na weselu i tylko z tego względu nie poszlam wczesniej z tamtąd do domu. Poprostu katastrofa, brak jakiejkolwiek organizacji, panie z recepcji nie są o niczym poinformowane, ganiają za sobą i nie wiedzą o co chodzi...Trzeba bylo caly czas pilnować jedzenia, bo inaczej by przepadlo, chociaż i tak bylo okropne(zimne i "wyschnięte"). Ze strony organizacyjnej PORAŻKA I BEZNADZIEJA. :shock: NIE POLECAM!!!

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości