Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Autor Wiadomość
PostWysłany: 30 Gru 2008 03:26 

Miejscowość: bialystok
Przesluchalem cale demo seven jaga masz ucho,cholerka tragedia.Voyage to mnie rozsmieszylo do lez.Time sie wgrywa na lepszym kompie i glosy sa zdecydowanie czystsze.Ale sa tacy co spiewaja na zywo i naprawde czysto, chocby Show band.No ale to zespolik z innej polki.Juz gdzies pisalem o dobrych specach w tej branzy fajnie spiewaja 998,Happy Singers,Master Dance,New Sukces,Kenet no i moze jeszcze ze dwa zespoly.Chlopaki z zespolu Seven nie spiewajcie utworu voyage francuski denny,a falsze ze az strach.

PostWysłany: 30 Gru 2008 21:48 

gabriel21 napisał(a):
Przesluchalem cale demo seven jaga masz ucho,cholerka tragedia.Voyage to mnie rozsmieszylo do lez.Time sie wgrywa na lepszym kompie i glosy sa zdecydowanie czystsze.Ale sa tacy co spiewaja na zywo i naprawde czysto, chocby Show band.No ale to zespolik z innej polki.Juz gdzies pisalem o dobrych specach w tej branzy fajnie spiewaja 998,Happy Singers,Master Dance,New Sukces,Kenet no i moze jeszcze ze dwa zespoly.Chlopaki z zespolu Seven nie spiewajcie utworu voyage francuski denny,a falsze ze az strach.
sie ma, skoro swego czasu nalezalo sie do choru i chadzalo sie na zajecia muzyczne ;)

Piszesz Master Dance, Kenet... Tylko, ze oni, tak samo jak Time graja z plyty na weselach. Ale Ci wszyscy, tak samo jak Time spiewaja na zywo. Tak wiec mam pewnosc, ze Time na moim weselu zaspiewaja czysto, bo na jednym weselu juz bylam, gdzie grali i sluchalam ich cale wesele (za duzo na weselu tym nie popilam, bo bylam swiadkiem imimo malej ilosci procentow we krwi bawilam sie swietnie) i to na podstawie tego wlasnie wesela zdecydowalam sie na ten zespol. :) Kenet tez slyszalam - dziewczyny ladnie spiewaja, ale facet jak dla mnie za glowo "wyje" (dokladnie tak bym to nazwala - wyje)... i dlatego ich skreslilismy. Master Dance nie znam i nie chcialam brac w ciemno.

PostWysłany: 31 Gru 2008 10:35 

[quote="jaga2001
Piszesz Master Dance, Kenet... Tylko, ze oni, tak samo jak Time graja z plyty na weselach. Ale Ci wszyscy, tak samo jak Time spiewaja na zywo. [/quote]
Kenet to i owszem śpiewa na zywo, ale Master Dance napewno nie

PostWysłany: 31 Gru 2008 16:33 

Cholerka nie wiedzialem ze Master Dance wali na nagranych glosach ,tak o nich glosno,no no kto by pomyslal.Jaga naprawde masz ucho.

PostWysłany: 04 Sty 2009 18:14 

gabriel21 napisał(a):
Jaga naprawde masz ucho.
dziekowac :)

pola, no ja z pierwszej reki slyszalam, ze MD spiewaja na zywo a maja tylko podklad muzyczny grany z plyty. Na zywo sama ich nie slyszalam.

Slyszalam tylko Kenet i TIME i tu moge z czystym sumieniem powiedziec, ze podklad muzyczny graja z plyt ale spiewaja (Kenet dla mnie wyje a nie spiewa) na zywo.

PostWysłany: 04 Sty 2009 20:44 

Jaga jestes super Kenet wyje a nie spiewa, rozbawilas mnie tym stwierdzeniem do lez.

PostWysłany: 04 Sty 2009 20:52 

Jaga a jak Happy singers.

PostWysłany: 04 Sty 2009 23:46 

co do tego że z playbacku nie mam wątpliwości bo widziałam ich na żywo wystarczy się przyjże zwłaszcza wokalistce

PostWysłany: 05 Sty 2009 00:18 

Pola dzieki tak podejrzewalem ze nie na zywo,cholerka a w temacie Happy singers ten gostek twierdzi....a wejdz i sama poczytaj,masz ci los same udawaki.

PostWysłany: 05 Sty 2009 22:39 

gabriel21 napisał(a):
Jaga jestes super Kenet wyje a nie spiewa, rozbawilas mnie tym stwierdzeniem do lez.
Ja tylko stwierdzam fakt. ;)

Co do happy singers to nie pomoge, bo nic o nich nie wiem. Mialam stycznosc (tylko tych zespolow nazwy pamietam, bo osobiscie bawilam sie przy na prawde wielu) z Timem, Kenetem i JS Band :) Z DJ-ow to bawilam sie przy Diamentino. ;)

PostWysłany: 05 Sty 2009 23:08 

Js band nie znam mozesz cos wiecej na ten temat.

PostWysłany: 07 Sty 2009 03:18 

gra kilku gosci. Graja i spiewaja na zywo. Nawet calkiem niezle. Organizuja smieszne oczepiny. :) Ale nam nie podpasowali, bo wiecej wzieli za dojazd na nasza sale niz time, mimo, ze JS Band jest z Bialego a Time nie. No i nie maja w zespole damskiego glosu. A nam zalezalo by spiewaly 2 osoby - kobieta i mezczyna. :)

PostWysłany: 07 Sty 2009 17:56 

Dzieki.Tez wole jak jes zenski glos.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości