Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Co oznacza cyfra w nawiasie??
Autor Wiadomość
PostWysłany: 23 Wrz 2009 08:23 

Przy niektórych zespołach weselnych w pozycji ranking, są cyfry w nawiasach! Czy może mi ktos powiedzieć co one oznaczają?

PostWysłany: 23 Wrz 2009 09:48 
z tego co wiem to jak się daje opinie dla usługodawcy - sala/zespół to można dać punkty od 1 do 3 3 to najlepsza ocena :D

PostWysłany: 23 Wrz 2009 09:56 

Hmm, bo przy tym zespole co mnie interesuje jest cyfra 9!! W takim razie się zastanawaim co może oznaczać?

PostWysłany: 23 Wrz 2009 09:57 
To znaczy że np. dostał 3 opinie po 3 punkty ( to bardzo dobrze) zwróć uwagę ile ma opinii

PostWysłany: 23 Wrz 2009 09:59 

Właśnie, chyba mam problem, bo nie ma żadnej opini, a w w pozycji rankin jest cyfra (9). Chodzi mi dokładnie o zespół MODERN, oni są na 3 stronie listy zespołó! Może "rzucisz okiem" i wyjaśnisz mi o co w tym chodzi!

PostWysłany: 23 Wrz 2009 10:04 
Hmm no nie wiem może to o to chodzi że wcześniej mieli ogłoszenie promowane ( te wyróżnione) a teraz mają zwykłe ale punkty za otrzymane opinie zostały :? tak na logikę biorąc , ale nie jestem pewna

PostWysłany: 23 Wrz 2009 10:05 

Hmm, nom może masz rację! oby tak było! :) A może coś słyszałaś o tym zespole?? Bo ja nie mogę nigdzie znaleźć nic o nich! :(

PostWysłany: 23 Wrz 2009 10:07 
Niestety nie pomogę Ci, nie słyszałam o tym zespole :(

PostWysłany: 23 Wrz 2009 10:09 

Aha, bardzo dziękuję za odpowiedz na moje pytanie, chociaż trochę rozwiało to moje wątpliwości! Wielkie DZIĘKI!

PostWysłany: 28 Wrz 2009 11:02 
Administrator

Miejscowość: Białystok
Witam
Widzę, że są niejasności co do opinii w HejWesele.pl zatem muszę je szybko rozwiać.
Tak jak pisałyście cyfry w nawiasie to suma ocen jakie dana firma otrzymała. Jest możliwość otrzymania od 1 do 3 punktów, gdzie 3 oznacza najwyższą notę a 1 najniższą.
Dodatkowo są opinie, jednak Użytkownik nie jest zobowiązany jej napisać. Zatem można ocenić firmę, ale nie trzeba koniecznie dodawać opinii, to jakby dwie odrębne rzeczy. Dlatego właśnie oceny w nawiasach są a opinii firma nie ma.

Mam nadzieję, że już wszystko jasne

Pozdrawiam.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości