Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

POWIADOMIENIE RODZINY O ŚLUBIE - POMOCY !!
Autor Wiadomość
PostWysłany: 23 Maj 2010 17:10 

WITAM

MAM OGROMNY PROBLEM, SPRAWA WYGLĄDA TAK:

POCHODZĘ Z RZESZOWA I TU MAM RODZINĘ, PRACUJĘ I MIESZKAM W KRAKOWIE, A WYCHODZĘ ZA MĄŻ I BĘDĘ MIESZKAŁA W KOSZALINIE :)

POSTANOWILIŚMY, ŻE ZAPRASZAMY TYLKO NAJBLIŻSZĄ RODZINĘ I ZNAJOMYCH, W SUMIE OK 30 OS., NIE WIEM JAK POWIADOMIĆ RESZTE RODZINY O ŚLUBIE.

NIE CHODZI MI O ZAPROSZENIE NA ŚLUB, TYLKO O POWIADOMIENIE (ZWŁASZCZA STRONĘ Z RZESZOWA), ŻE WYCHODZE ZA MĄŻ, ŻEBY NIE BYŁO NIEZRĘCZNIE JAK DOWIEDZĄ SIĘ PO FAKCIE, A POZA TYM NIE CHCIAŁABYM NIKOGO URAZIĆ, BO OGÓLNIE Z RODZINĄ UTRZYMUJEMY DOBRY KONTAKT.

PROSZĘ O JAKIEŚ PODPOWIEDZI JAK WYBRNĄĆ Z TEJ SYTUACJI

DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM JOANNA

PostWysłany: 31 Maj 2010 10:46 

myślę, że najodpowiedniejszym rozwiązaneim byłoby wysłać powieadomienie (zawiadomienie). Sami tak zrobiliśmy. Wybraliśmy zawiadomienei w kształcie pocztówki, bez otwierania, czy rozwiązywania, bo teraz jest duży wybór. I po analizach doszliśmy do wniosku, że trzeba zamieścić słowo ZAWIADOMIENIE, aby nei pomyślano, że to zaproszenie- niektórzy potrafią;) i nasze zawiwadomienie na allegro było jako zproszenie, ale dla firmy ktora sie tym zajmuje to żaden problem zmeinić napis. Rodzina była zachwycona- kolory czerowne, połysk, motyw kwatowy......... zama byłam zachwycona;) W sumie dobrze byłoby gdyby rodzina wiedziałą już trochę wcześneij, że bierzesz ślub i że robisz neiwielką imprezę, to łatwiej zrozumieją zawiadomienia. Powoedzenia!!!

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość