Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Sala Dom Bogdaniec w Zaczerlanach
Autor Wiadomość
PostWysłany: 25 Sty 2009 21:36 

Witam, czy ktoś może miał wesele lub słyszał cokolwiek o Domu Bogdaniec w Zaczerlanach?

Ponawiam prośbę poprzedniczki
PostWysłany: 18 Wrz 2009 16:59 

Napiszcie proszę jak tam jest. Na pewno do tego czasu ktoś był na weselu w tym lokalu.

PostWysłany: 20 Wrz 2009 19:03 

Ja byłam w sierpniu:)
Ogólnie wrażenia są badzo dobre.
1. Położenie- za miastem, piękna okolica, posesja jest świetnie utrzymana. Przycięta trawka, staw, drewniane łąweczki. Ma swój klimat.
2. Jest stylizowany na dworek, w salonie wiszą skóry dzików, poroża itp.
3. Jedzenie dobre i dużo.
4.Ogólnie jest jeden minus- wesela odbywają się w dostawionym do dworku namiocie. Oczywiście na podłodze jest terakota i wszystko wygląda ładnie, jest klimatyzacja itp, ale jak ktoś chce się oprzeć o ścianę, to może się niemile zaskoczyć.
5.Moim zdaniem sala dobra na niezbyt duże wesela. Ja byłam na takim 90 osobowym i jak wszyscy byli na parkiecie, to było ciasno...a nawet bardzo ciasno. Ale jak już wspominałam otoczenie dworku jest super, więc przez większość czasu część gości przesiaduje na podwórku. Jednym słowem się rozchodzą. Czyli w tym wypadku otoczenie działa na niekorzyść zabawy;)
6. Plusem jest też to, że można tam wynajmować noclegi dla gości (np. jeśli ktoś ma rodzinę z daleka). Koszt nie jest wygórowany, już od 30 zł podobno.

PostWysłany: 25 Sie 2010 01:12 

Byłam nie dawno w Zaczerlanach,podobało się wszystkim.Czysto,pieknie,i to nic ,że wesele jest w dostawianym namiocie,chociaż na pierwszy rzut oka tego nie widac.łazienki pachnące nawet z prysznicem a goscie po weselu mogą wynająć domek letniskowy o wysokim standardzie za 100zl za dobe.
polecam bardzo Bogdaniec.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość